Ochrona mienia

Czym jest ochrona mienia?

Ochrona mienia jest to działanie osoby lub zespołu osób mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa majątkowi i wszystkim dobrom objętym ochronie a znajdującym się w posiadaniu VIP-a.
Niestety w dzisiejszych czasach posiadanie alarmu czy też CCTV jest niewystarczające. Nic nie jest w stanie zastąpić fizycznej obecności ochrony. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani byli członkowie elitarnych jednostek mundurowych posiadają niezbędne doświadczenie pozwalające im na zabezpieczenie i ochronę mienia VIP-a.
VIP PROTECTION zadba o bezpieczeństwo twojego domu, apartamentu czy też willi, ochroni przed zniszczeniem, wandalizmem czy kradzieżą twoje pojazdy i majątek. Zdobyte przez lata doświadczenie czyni z naszej agencji najlepszą opcję dla zabezpieczenia twoich dóbr.

Ochrona mienia czy jest mi to niezbędne?

Można by pomyśleć, iż wynajęcie lokalnej ochrony jest łatwiejsze żeby zabezpieczyć swój majątek. Jednakże jeżeli zależy ci na najwyższym poziomie usług powinieneś najpierw skontaktować się ze specjalistami w swojej dziedzinie.
VIP PROTECTION posiada koncesję wydaną w 2015 roku przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług ochrony osób i mienia, realizowanych w formie bezpośredniej ochrony.
Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie, ich wiedza połączona z doświadczeniem zagwarantuje bezpieczeństwo twojemu domu. Usługi zabezpieczenia mienia możemy świadczyć nie tylko w Polsce ale i całej U.E. oraz w krajach Bliskiego Wschodu i państwach Oceanu Indyjskiego.
Ochrona mienia obejmuje świadczenie profesjonalnych usług zabezpieczenia obiektów w pojedynkę lub w zespole ochroniarzy, ich zakres działań obejmuje:
  • Regularne patrole obiektu i jego otoczenia
  • Zabezpieczenie okien i drzwi
  • Zapewnienie bezpieczeństwa osobom na terenie posesji
  • Monitorowanie CCTV i alarmu
  • Stałą łączność z VIP-e oraz zespołem
  • Sprawdzenie obiektu pod względem luk bezpieczeństwa
  • Monitorowanie podwykonawców
  • Przeszukania i kontrola bagaży
  • Monitorowanie dostępu do posesji

Nasze usługi są krojone na miarę potrzeb naszego klienta.

Bezpieczeństwo nieruchomości oraz majątku

Zwłaszcza teraz osoby o statusie VIP są szczególnie narażone na kradzieże, akty wandalizmy czy niszczenie mienia. Policja z uwagi na mnogość zgłoszeń i rosnącą liczbę przestępstw nie jest w stanie zapewnić wystarczający poziom bezpieczeństwa wszystkim obywatelom. Problem ten jest szczególnie widoczny podczas podróży zagranicznych w krajach basenu Morza Śródziemnego gdzie rosnąca liczba imigrantów, nie znajdująca zatrudnienia, szuka łatwego zarobku w postaci kradzieży czy też napadów, a ich rosnące niezadowolenie może stać się przyczyną zamieszek i aktów wandalizmu. Właśnie w takich wypadkach ochrona mienia VIP PROTECTION sprawdza się najlepiej.
Bogate domy, wille czy też apartamenty, luksusowe samochody stają się coraz częściej celem ataków złodziei a tylko stacjonarna ochrona jest w stanie im zapobiec.
Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że liczba kradzieży z włamaniem utrzymuje się na poziomie ok. 70 tys. rocznie. W 2021 r. w Polsce stwierdzono 71 625 tego typu przestępstw, a wykryto jedynie 37 154 sprawców (50,8 proc.), w samej tylko Warszawie w minionym roku odnotowano popełnienie 6633 tego rodzaju przestępstw, a ich wykrywalność wyniosła jedynie 33,1 proc.

Nie zwlekaj i zadzwoń.
Zadbaj o bezpieczeństwo swoje
swoich bliskich i
swojego majątku.

pl_PLPolish