Ochrona osobista

Czym jest ochrona osobista?

Ochrona osobista to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa osobie będącej tak zwanym VIP-em.
Ochrona osobista jest to przede wszystkim całodobowe zapewnienie bezpieczeństwa osobie ochranianej a często również jej rodzinie oraz mieniu. Ochrona osobista to swoista kontrolowanie otoczenia VIP-a. Zadanie to nie należy do łatwych i często wymaga pracy sztabu ludzi działających w zespole. Ochrona musi być zawsze gotowa do działania. Kluczem do prawidłowego działania ochrony jest odpowiednio wykwalifikowana i dobrana kadra. Aby móc chronić najważniejsze osoby w kraju, czy też osoby zamożne, należy posiadać szereg cech jak i niezbędne doświadczenie, które umożliwi zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa dla każdego klienta.

Dla kogo jest ochrona osobista?

Osoby będące pod ochroną przez swoich ochroniarzy zwana jest potocznie VIP-em. Z angielskiego VIP – Very Important Person czyli bardzo ważna osoba, tak zazwyczaj określani są politycy, aktorzy, osoby dysponujące dużym majątkiem a w dzisiejszych czas również Influenserzy. To właśnie z myślą o tych klientach agencja ochrony VIP Protection przygotowała swoją ofertę.
Bardzo często pełnione funkcje społeczne, posiadany majątek bądź zdobyta popularność może stać się przyczyną zagrożenia dla zdrowia a nawet życia VIP-a lub utraty dóbr materialnych. Jak wiadomo życie i zdrowie nasze i naszych bliskich jest najważniejsze, dlatego też tak często osoby ze statusem VIP-a decydują się na współpracę z agencjami ochrony.
Głównym zadaniem ochrony osobistej jest zabezpieczenie VIPa przed niebezpieczeństwem utraty życia i zdrowia oraz zapewnienie bezpieczeństwa jego rodzinie jak i majątkowi.

Szczegóły naszej Ochrony Osobistej

Profesjonalni, dyskretni, uprzejmi i dobrze wykształceni, lojalni i pracowici. Nasi specjaliści ochrony osobistej doskonale dopasują się do Twojego stylu życia. Dzięki VIP PROTECTION możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia na temat lokalnej kultury, tradycji i miast, aby skupić się tylko na rodzinie, przyjaciołach lub pracy.
Martwisz się o swoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo swojej rodziny i bliskich. Chcesz zatrudnić profesjonalistów? Nasza firma VIP PROTECTION będzie twoją agencją ochrony. Nasze zaangażowanie jest całkowite, wykorzystujemy wszystkie niezbędne zasoby i możliwości, aby zadowolić naszych klientów i zagwarantować im bezpieczeństwo.

Doświadczeni i profesjonalni oficerowie

Nasi ochroniarze to byli członkowie sił specjalnych, służb mundurowych i innych formacji posiadający duże doświadczenie w dziedzinie ochrony. Każdy nasz specjalista przechodzi regularne szkolenia umożliwiające szybkie adaptowanie się do otoczenia i sytuacji. Wszyscy pracownicy VIP PROTECTION są wysoko wykwalifikowani, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom.
Już od pierwszego kontaktu z VIP PROTECTION wszystkie rozmowy i informacje będą trzymane w ścisłej tajemnicy, bez względu na późniejszą decyzję.

Międzynarodowe doświadczenie

Nasza firma VIP PROTECTION świadczy swoje usługi na terenie Polski oraz całej U.E. jak również w krajach Bliskiego Wschodu oraz w państwach rejonu Oceanu Indyjskiego.
pl_PLPolish