Ochrona wyjazdów i spotkań

Ochrona klienta VIP w trakcie wyjazdów

Podróżowanie w dzisiejszych czasach niesie ze sobą wiele zagrożeń. Coraz częściej kurorty wypoczynkowe czy też centra biznesowe są zalewane przez fale przestępstw.
Zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie podróży stanowi prawdziwe wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za ochronę. Wyjazd wymaga często wielu dni przygotowań i planowania.  Przygotowania miejsca pobytu, sprawdzenia otoczenia jak i samego domu czy też apartamentu, zapoznania się z planem miasta i potencjalnymi zagrożeniami na miejscu. Wyjazd z VIP-em wiąże się z wdrożeniem wielu różnych procedur bezpieczeństwa.

Współpraca

Niezależnie czy klient wybiera się w podróż po Polsce czy też leci na wakacje na Malediwy jego bezpieczeństwo stanowi priorytet dla VIP PROTECTION. Nasza agencja współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się zabezpieczeniami i nie tylko. Niezmiernie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie domu, willi czy też apartamentu.
Profesjonalnie przygotowany monitoring CCTV oraz alarm dzięki współpracy z agentami ochrony stanowi ważny oręż w ich rękach ochrony. Pozwala on na wczesne wykrycie zagrożeń oraz ich szybką eliminację. Jednakże tylko monitoring wykonany w oparciu o wskazówki agentów jest w stanie zagwarantować skuteczną pomoc.

Zagrożenia w trakcie podróży

Pomimo rosnących wydatków na siły mundurowe nie są one w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa wszystkim ludziom. Fale imigrantów zalewających Europę coraz częściej są przyczyną rosnących słupków statystyk napadów, rozbojów, kradzieży, włamań itp. itd.
Wykwalifikowany pracownik ochrony jest w stanie szybko i sprawnie neutralizować zagrożenia i zapewnić swojemu klientowi i jego rodzinie bezpieczne i beztroskie wakacje.
Nieocenionym aspektem pracy z ochroniarzami agencji VIP PROTECTION jest ich wsparcie i obeznanie kulturowe. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani, kulturalni ludzie. Ich wiedza i obeznanie kulturowe pozwoli na uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji, a zdobyte przez nich doświadczenie pozwoli VIP-owi na cieszenie się z bezpiecznego wyjazdu.

Bezpieczeństwo i coś więcej

Pracując z agencją VIP PROTECTION twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach. Nasi pracownicy posiadają przeszkolenie medyczne w zakresie udzielania pierwszej pomocy jak również zdobyte przez nich latami doświadczenie w trakcie służby w jednostkach mundurowych znacznie poszerza ich wiedzę i  wykracza poza to co możemy nazwać pierwszą pomocą.
pl_PLPolish